KULLANIM KOŞULLARI

Kullanım Koşulları

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı İnci Börek Baklava´ya (Bu metinde "İnci Börek Baklava" olarak kullanılacaktır) aittir.

İnci Börek Baklava internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, İnci Börek Baklava ’in yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı İnci Börek Baklava internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini inciborek.istekobi.com internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir. inciborek.istekobi.com internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir.

İnci Börek Baklava internet sitesini ziyaret eden ve İnci Börek Baklava sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını´nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.
©2018 - İnci Börek Baklava. Tüm Hakları Saklıdır. İşte Kobi Hazır Web Sitesi